19 Ağustos 2011 Cuma

Gülme Garantili Entry - wtf !!!

+25 olduğunu belirtmeliyim. hamileler, tansiyonu normal değerlerden hunharca sapanlar, diyabet hastaları, uzaktan da olsa dahiliye görenler okumasın. mesuliyet kabul etmiyorum.

başlık: gülmeyene göt vercem ama delikanlı olun

evet panpalar geçenlerde sözlükte gördüğüm bir muhabbettir ve sandalyeden düştüm halıdan yazıyorum entrysini girdiğim bir olaydır. çok uzatmıycam alın okuyun, gülmeyene açık adres vercem gelsin siksin beni ama delikanlı adamlarsınız hepiniz adam olun

bu benim hikayem değildir bir arkadaşın yanımda yaşadığı hikayedir.

eleman babasının şirketinde çalışıyor. işi de güzel gibi. lise üni bitmiş adam olmuşuz amk iş yapıoz ya neyse.

bir gece önce bostancı sahil de içip ceviz yiyoruz. ceviz neyimize bizim amk soğukta bide. herneyse bizim elemana dokunuomuş ceviz götveren 2 kilo ceviz yedi dokunuo demedi. neyse ertesi gün taksimde bi bankamatik taşınma işi var. oraya gitti bu piç.

gerisini o anlatıyor:

amına koyim taksim meydandayım midem guruldadı lüpür lüpür edio. dedim dün heralde ceviz dokundu ishal oldum. üzerimde de komünist montlarından var uzunca yünlü felan. dedim tam meydanda kalabalıkta az osurayım geçer belki.. azcık osurdum, baktım geçen yok devamı gelicek. akla bak amk azcık salayım biraz rahatlasın nasılsa mont var üzerimde görünmez götüm felan dedim. abi göt yanaklarını azcık genişletmem ile 2 kilo sıvı bok bir anda tahliye oldu vücuttan pböfhhh die.. 5-10 sn sonra paçalardan akmaya başladı vay amk naptım ben dedim. taksimin göbeğinde altıma sıçmışım.

devamında, şirkete telefon eder bu ibne,

koşun amk bi araba yollayın taksime acil. sadece bunu dedi tel de dedim amk kavga çıktı kesin 2 minibüs işçi doldurdum arabalara gittik taksime...

amına koyim bu ibne oturmuş paçaların içine sokmuş çorapları kıvrılmış sokak piçleri gibi bizi beklio goldaşın önünde.
nooldu lan dedim abi böle böle altıma sıçtım ondan çağırdım amına koyim 2 kamyon adam yığmışın buraya naptın sen dedi. dedim kavga cıktı heralde amk.

3 tane sabah gazetesi serdik arabaya yatırdık bunu yüzüstü minibüse.

eve gittik yenge, helaya kadar gaste sermiş amk löp löp damlıo pislik ibne gül gül öldüm amk

1 yorum: